Polskie forum o wózkach widłowych

Polskie forum o wózkach widłowych tutaj znajdziesz wszystko czego szukasz.

Nie jesteś zalogowany.

#1 2014-10-04 13:25:52

e-pomoc84
Moderator
Zarejestrowany: 2011-03-16
Posty: 285

TRANSPORTInnovation EXPO 2014

Expo Silesia oraz Fundacja Centrum Analiz Transportowych i Infrastrukturalnych zapraszają do udziału w nowym projekcie poświęconym branży TSL: Targi Innowacji dla Transportu, Logistyki i Infrastruktury TRANSPORTInnovation EXPO oraz  3 edycja Forum Innowacji Transportowych. Wydarzenia te zostaną zorganizowane w dniach 2-3 grudnia 2014 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

Jednocześnie chcemy Państwa poinformować, iż Targi TRANSPORTInnovation EXPO korzystają z doświadczenia oraz wiedzy zdobytej przy organizacji Targów Transportu Spedycji i Logistyki SilesiaTSL EXPO. Wiedzę tę wykorzystamy przy realizacji naszego nowego wydarzenia. Mamy również nadzieję, że Targi TRANSPORTInnovation EXPO na stałe wpiszą się w kalendarz targów organizowanych w Expo Silesia.

 
http://www.exposilesia.pl/images/silpostex14/fot1.jpg http://www.exposilesia.pl/images/silpostex14/fot3.jpg


Targi Innowacji dla Transportu, Logistyki i Infrastruktury to przedsięwzięcie dedykowane dla branży transportu, logistyki i infrastruktury, którego celem jest konsolidacja i integracja środowiska przedstawionych branż, a także prezentacja ofert i osiągnięć firm działających w tym obszarze.

Podczas Forum Innowacji Transportowych uczestnicy będę mieli możliwość zdobycia wiedzy o innowacyjnych rozwiązaniach w transporcie, logistyce i infrastrukturze. Konferencja będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów z najlepszymi ekspertami w tej dziedzinie.

Więcej informacji znajdziecie na stronie : http://www.exposilesia.pl/transportinnovation/0/0/pl/


"Życie jest jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiesz, co ci się trafi. Forrest Gump "

Offline

 

#2 2016-09-02 10:29:40

corandor
New member
Zarejestrowany: 2016-08-29
Posty: 8

Re: TRANSPORTInnovation EXPO 2014

Ciekawe kiedy odbędzie się kolejna taka impreza. Ta była świetna.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson